Szybki, prosty w obsłudze laptop, który stanowi doskonałe narzędzie pracy

Szybki, prosty w obsłudze laptop, który stanowi doskonałe narzędzie pracy

Wytrzymały, szybki, posiadający dużą pamięć laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 – Kuźniewski, jest doskonałym narzędziem pracy. Udogodnienia jakie posiada, nie tylko ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków, ale przy tym sprawdzi się podczas wideokonferencji oraz szkoleń, poprawiających kompetencje pracowników. Jest prosty w obsłudze, posiada wiele przydatnych funkcji, a nieduża waga, umożliwia zabranie sprzętu nawet w podróż. Co sprawia, że laptop cieszy się tak dużym zainteresowaniem i dlaczego warto zakupić go do pracy?

Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 doskonałym narzędziem do pracy

Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 to poręczne i lekkie urządzenie, które z łatwością można zabrać ze sobą

Duży, 14″ ekran umożliwia swobodną pracę na komputerze. Dzięki specjalnej powłoce, chroni oczy przed szkodliwym wpływem promieni UV. Jest poręczny, lekki i nieduży, dlatego doskonale nadaje się do pracy w biurze, domu lub w podróży. Posiada pojemny dysk i 16 16 GB RAM, dlatego sprzęt nie zacina się oraz umożliwia wykonywanie wielu czynności jednocześnie. Kolejną zaletą jest możliwość połączenia się z siecią za pomocą wejścia VLAN lub poprzez połączenie się do sieci Wi-Fi. Laptop zapewnia szybkie łącze, przez co połączenie jest stabilne, co znacząco wpływa na jakość wykonywanej pracy.

Najważniejsze dane techniczne laptopa

Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 to poręczne i lekkie urządzenie, które z łatwością można zabrać ze sobą. Całkowita waga wynosi 1.39 kg. Posiada wbudowany port USB, wejście HDMI oraz czytnik karty Micro SD, Micro SDHC oraz Micro SDXC, co ułatwia pracę. Ponadto laptop został wyposażony w kamerę, głośniki i mikrofon, zapewniając komfort nie tylko podczas pracy, ale i relaksu. Wysokiej jakości matryca, cechuje się świetną jakością obrazu, dlatego Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 jest świetnym narzędziem do odtwarzania wideo oraz prowadzenia wideorozmów.

System operacyjny to Windows 11 Professional, język operacyjny polski. Karta graficzna Intel Iris Xe Graphics zaś karta dźwiękowa to Realtek ALC3287 co sprawia, że laptop jest wydajny, nie zacina się podczas użytkowania a obraz i dźwięk jest wysokiej jakości.

Dzięki licznym funkcją, jakie posiada Lenovo ThinkPad L14 Gen 4, jest to urządzenie, które doskonale sprawdzi się do celów prywatnych, jak i wykonywania obowiązków służbowych. Posiada liczne dodatki, które poprawiają komfort pracy. Specjalna powłoka, którą zastosowano w tym modelu, skutecznie chroni wzrok przed uszkodzeniem, nawet podczas wykonywania wielogodzinnej pracy. Zdecydowanie mniej obciąża i męczy, a nieduża waga i poręczne rozmiary, umożliwiają zabranie laptopa w dowolne miejsce.

W świecie przedsiębiorczości nie ma czasu na kompromisy Previous post Dell Vostro 3020 SFF: Mały, wydajny i niezawodny komputer dla Twojego biznesu
ThinkPad T16 Gen 2 wyposażony jest w mocne procesory Intel Core i7, które zapewniają doskonałą wydajność i szybkość obliczeń Next post Nowoczesność i wydajność: Lenovo ThinkPad T16 Gen 2
Close